Happy Valentine's Day ♥


 

Žena se probudí na Den svatého Valentýna a oznamuje nadšeně svému choti. "Právě se mi zdálo, že jsi mi na Valentýna věnoval perlový náhrdelník. Co myslíš, že to znamená?"
S jistotou v hlase muž prohlásí: "To se dozvíš dnes večer."
Večer muž přijde domů s malým balíčkem a slavnostně jej předá ženě.
Žena jej dychtivě otevře a - namoutě! V balíčku je kniha "Význam a výklad snů."

Ať už každoročně prohlasíte, že je sv. Valentýn komerční svátek, nebo zavítáte do květinářství a koupíte puget růží, dokonalý večer se neobejde bez dobrého filmu. A tak přivítejte můj jedinečný seznam, ve kterém si každý najde to svoje.

The Lovers 

Jestliže máte v oblibě spojení sci-fi, romantiky a dobrodružství, rozhodně si tento film zamilujete.
Milenci v čase pojednávají o osudové lásce, jež se prolíná ve dvou časových osách, minulosti a budoucnosti. Film nás zavádí do nebezpečné koloniální doby, kdy se z hlavní postavy Jaye stává odhodlaný britský generál James Stewart, jenž má za úkol dovést indickou královnu do Bombaje. Cestou se zamiluje do královniny strážkyně a příběh tak dostává nový a dobrodružný náboj, který očaruje nejednoho z diváků.

Trainwreck

Vzpomínáte na Bridget Jones? Amy je jejím dokonalým opakem! Prince na bílém koni vyměnila za jednorázové hrátky, nudnou práci v časopise povýšila na redaktorku pánského časopisu a vztah pro ni znamená sprosté slovo. Nebo alespoň do té doby, než potká sportovního doktora Aerona.

Two Night Stand

V hlavní roli najdete Analeight Tipton a Milese Tellera, kterého můžete znám z Projektu X. I tady se bude jednat o prvotního narcise, který svým seznamkovým šarmem okouzlí ovíněnou Megan. Jak změní sněhová vánice osud naší filmové dvojici?


Fifty Shades Of Black

A nakonec si neodpustím nejlepší parodii, která byla dosud vytvořena. Najdete zde chvilky, které hraničí s pořádnou dávnou nevkusu, ale i tak se budete většinu filmu popadat smíchy za břicho. "A tohle je za Anastasii, tu chuděru, co měla pořád rudý zadek!"

Přeji krásný Valentýn!

8 komentářů:

 1. Skvělý článek! :) ♥ Krásného Valentýna i tobě!
  http://irinaversace.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. i tobě krásného valentýna :))

  dendyss.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Super tipy, na Fifty shades of black se urcite podivam, uz jsen videla trailer a vypada to vazne dobre, i kdyz ja jinak ten druh humoru v parodiich zrovna dvakrat nemusim :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já většinou také ne, ale tomuhle nejde odolat! :D

   Vymazat
 4. Pěkné tipy, no my jsme se na nic nekoukali :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Tak hlavně že jste si to užili, jakýkoliv jiný program. :D

   Vymazat

Děkuji za komentář! ♥